Semináře

Drum Solo choreografie
s Ksenií Izotkinou

sobota 19.5.2018 9:05-11:05
Flame Dance, Sokolovská 22, Praha 8 (Florenc)
Cena: 490 Kč 

Ksenia Izotkina je mladá talentovaná tanečnice a mimojiné i vítězka Born to Shimmy 2017. Její styl je originální, ale velmi autentický.

Na semináři se naučíme extrémně působivou a hravou choreografii drum solo. Těšit se můžete na krásnou dynamickou skladbu, neobvyklé prvky a kombinace, tipy a triky jak zpestřit svůj tanec ve stylu drum solo.  


O Ksenii: Původem ruská orientální tanečnice, lektorka a spoluorganizatorka festivalu European Golden Cup v Praze. Orientálnímu tanci se začala věnovat již v roce 2006, pravidelně se vzdělává na seminářích a online workshopech se světovými lektory. V roce 2017 úspěšně absolvovala kurz pro profesionální lektorky od IUDE (Ukrajina, Kiev). Momentálně se nejvíc venuje klasickým stylům bellydance jako je mejance a tarab, dále moderní lyrické skladbě (pop song) a samozřejmě dynamickému a hravému drum solu. Můžete ji také potkat na českých a zahraničních soutěžích jako aktivní účastníci a výherkyni ( např. Pressburg Festival Bratislava, Born to Shimmy, mistrovství ČR). Nejvíc si váží úspěchů skupiny AMIRA, kterou vypěstovala ze začátečníků. Za pár let AMIRA nasbírala spoustu zlatých i stříbrných medailí jak skupinově tak i sólově. Nejcennější na tom je, že se slečny navždy zamilovaly do orientálního tance a každá v sobě otevřela něco nového a jedinečného - toto je cílem Ksenie jako lektorky.