Přihlášky
Shimmy Cup 2018 - Pátek 18.5.2018, divadlo Klubu Lávka

K přihlášce odešlete prosím svou soutěžní hudbu v maximální délce 2,5 minuty/sólo, nebo 3 minuty/skupina a ve formátu MP3 na mail info@borntoshimmy.cz (název: "kategorie-jméno soutěžícího").

Uzávěrka přihlášek: 10.5.2018 (pokud dříve nedojde k naplnění kapacity soutěže).

Soutěž je otevřená pouze aktivním účastníkům Born to Shimmy 2018 (tzn. min. 1 seminář/sólo, 2 semináře/skupina i pro start ve více kategoriích). Při účasti členů skupin v sólových kategoriích se aplikují pravidla pro jednotlivce. Za soutěžící se může zúčastnit i trenér.  Účastníci soutěže obdrží 10% slevu na všechny semináře při BtS 2018. 


* Vyplněním přihlášky akceptujete registrační podmínky a souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů . Souhlasíte s pořizováním fotografií a videozáznamů na akci Born to Shimmy (jejíž organizátor se tímto stává jejich majitelem) a jejich případným užitím organizátorem pro další potřeby akce. Přihláška je platná až po uhrazení startovného. Startovné je nevratné, ale v případě nutnosti je možnost poslat náhradníka. Organizátor si vyhrazuje právo na změnu.
Kompletní pravidla soutěže zde.  

**Vyplněním přihlášky akceptujete registrační podmínky a souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů. Souhlasíte s pořizováním fotografií a videozáznamů na akci Born to Shimmy (jejíž organizátor se tímto stává jejich majitelem ) a jejich případným užitím organizátorem pro další potřeby akce. Rezervace je platná až po uhrazení platby. Platba za seminář je nevratná, ale v případě nutnosti je možnost poslat náhradníka. Organizátor si vyhrazuje právo na změnu.