Přihlášky
Shimmy Cup 2019 - Sobota 25.5.2019, Karlínské Spektrum

K přihlášce odešlete prosím svou soutěžní hudbu v maximální délce 2,5 minuty/sólo, nebo 3 minuty/skupina a ve formátu MP3 na mail info@borntoshimmy.cz (název: "kategorie-jméno soutěžícího").
Hudbu je možné zaslat až do 17.5.2019. 

Uzávěrka přihlášek: 30.4.2019 (pokud dříve nedojde k naplnění kapacity soutěže).

Soutěž je otevřená pouze aktivním účastníkům Born to Shimmy 2019 (tzn. min. 1 seminář/sólo, 2 semináře/skupina a profesionál sólo i pro start ve více kategoriích). Při účasti členů skupin v sólových kategoriích se aplikují pravidla pro jednotlivce. Za soutěžící se může zúčastnit i trenér.  Účastníci soutěže obdrží 10% slevu na všechny semináře při BtS 2019. 


* Vyplněním přihlášky akceptujete registrační podmínky a souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů. Souhlasíte s pořizováním fotografií a videozáznamů na akci Born to Shimmy (jejíž organizátor se tímto stává jejich majitelem) a jejich případným užitím organizátorem pro další potřeby akce.  Souhlasíte také s uvěřejněním vašeho jména, bodů a pořadí na výsledkové listině. Přihláška je platná až po uhrazení startovného. Startovné je nevratné, ale v případě nutnosti je možnost poslat náhradníka. Organizátor si vyhrazuje právo na změnu. Kompletní pravidla soutěže zde.  

**Vyplněním přihlášky akceptujete registrační podmínky a souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů. Souhlasíte s pořizováním fotografií a videozáznamů na akci Born to Shimmy (jejíž organizátor se tímto stává jejich majitelem ) a jejich případným užitím organizátorem pro další potřeby akce. Rezervace je platná až po uhrazení platby. Platba za seminář je nevratná, ale v případě nutnosti je možnost poslat náhradníka. Organizátor si vyhrazuje právo na změnu.  


Registrací na akci dáváte souhlas se shromažďováním, uchováním a zpracováním vašich osobních údajů po dobu trvání souhlasu. Váš souhlas můžete kdykoli odvolat na mailu info@borntoshimmy.cz